Sinem Sin OkurKıdemli Proje Finansmanı Uzmanı

sonn_200x210 (1)

Sinem SIN OKUR, 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olup, 2012 ve 2018 yılları arasında Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.’da görev almıştır. 2012 Haziran ile 2015 Ekim tarihleri arasında, banka genel müdürlüğünde yer alan ‘Proje Geliştirme ve Yatırım Kredileri Müdürlüğü’nde, Proje Kredileri Uzmanı olarak görevini yürütmüştür.

Görev tanımı dahilinde; Avrupa Yatırım Bankası ve Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile Faiz Desteği sürecinin yönetilmesi ve kontrol edilmesi, yabancı kaynaklı finans kuruluşlarının, Avrupa Yatırım Bankası ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile birlikte izlenmesi ve takip edilmesi, banka üst yönetimine yatırım kredileri teklifleri hazırlanması ve sunulması, departman dahilinde risk analizi yapılması ve haftalık, aylık, yıllık olarak finansal raporlar hazırlanması süreçlerinde yer almıştır.

2015 Ekim ile 2018 Ağustos tarihleri arasında ise, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. İzmir Ticari Şubesi’nde Müşteri İlişkileri Portföy Yönetici Yardımcılığı görevini sürdürmüştür. Görev tanımı dahilinde; kurumsal müşterilerin günlük operasyonel bankacılık işlemlerinin yapılması ve takip edilmesi, müşterilere finansal işlemler, yatırımlar ve banka mevduatları konusunda kurumsal destek verilmesi, dış ticaret ve uluslararası işlemlerde danışmanlık hizmeti verilmesi, firmaların bilançoları takip edilerek, nakit akım tabloları hazırlanması ve en uygun finansal çözümler ve öneriler sunulması, yatırım kredileri sürecinde süreç yönetimi desteği verilmesi, borsa ve türev işlemlerin gerçekleştirilmesi ve finansal kiralama işlemlerinde destek ve kontrol hizmeti verilmesi süreçlerinde yer almıştır.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın Profinstance ofisiyle iletişime geçin.

size en uygun finansal çözümü mü arıyorsunuz?